LEDEN RAAD
 

 Noot: raadslid Stefanie Laenens ontbreekt op de foto.

SAMENSTELLING VAN DE RAAD:

Naam en voornaam
Functie
Partij
Adres
Telefoon
Jacques DEROO    voorzitter sp.a Eksterstraat  24 Bredene 0498/ 88 50 03
Evelyn VERMONT raadslid sp.a Fritz Vinckelaan 14 Bredene 0497/ 76 19 75
Daniël POPPE raadslid CD&V Brouwerijstraat 18 Bredene 0472/ 85 61 20
Ulrike DE RIDDER raadslid sp.a Parklaan 57 Bredene 0479/ 62 15 31
Nathalie CAESTECKER raadslid sp.a Molenstraat 81 Bredene 0474/ 34 83 33
Ingrid BULTEEL raadslid NV-A
Dorpsstraat 81
Bredene
 0476/ 56 68 78
Herman VAN POUCKE
raadslid CD&V
Benediktijnenstraat 1A
Bredene
0478/ 26 20 91
Eva ADAM
raadslid  CD&V Kasteellaan 23
Bredene
Jef CASTELEIN
raadslid  sp.a Buurtspoorwegstraat 66
Bredene 0497/ 46 22 57
johan COUCKE
raadslid  sp.a Breeweg 23
Bredene 0477/ 46 17 60
Stefanie LAENENS
raadslid sp.a Zandstraat 45
Bredene
Jan EEREBOUT secretaris   Duinenstraat 106 Bredene 059/33 97 70

 
 
             
Jacques Deroo                                Evelyn Vermont                               Daniel Poppe
sp.a                                                sp.a                                                  CD&V
 
OCMW-voorzitter                            bediende                                          bediende
schepen sociale zaken
schepen openbare werken
schepen armoedebestrijding
ingenieur
 
Eksterstraat 24                             Fritz vinckelaan 14                             Brouwerijstraat 18
8450 Bredene                               8450 Bredene                                    8450 Bredene
 
0498 88 50 03                              0497 76 19 75                               0472 85 61 20
jacques.deroo@bredene.be          evelyn.vermont@hotmail.com        daniel.poppe@acv-csc.be
voorzitter@ocmwbredene.be
 
 
 
          
Ulrike De Ridder                            Nathalie Caestecker                      Ingrid Bulteel
sp.a                                               sp.a                                              NV-A

bediende                                        bediende                                      bediende
 
Parklaan 57                                    Molenstraat 81                             Dorpsstraat 81
8450 Bredene                                8450 Bredene                               8450 Bredene
 
0479 62 15 31                              0474 34 83 33
ulrike.deridder@telenet.be             nathalie.caestecker@skynet.be    ingrid.bulteel@telenet.be

 
 
 
 
          
Herman Van Poucke                      Eva Adam                                    Jef Castelein
CD&V                                              CD&V                                           sp.a
 
zelfstandige op rust                       sociaal assistent                              ambtenaar Vlaamse
                                                                                                           belastingsdienst
 
Benediktijnenstraat 1A                    Kasteellaan 23                                Buurtspoorwegstraat 66
8450 Bredene                                 8450 Bredene                                8450 Bredene
 
0478 26 20 91                                                                                    0497 46 22 57                        
herman.van.poucke@skynet.be      eva.adam@telenet.be                  jef.castelein@telenet.be                   
 
 
 
 
 
     
Johan Coucke                                Stefanie Laenens
sp.a                                               sp.a
 
piloot                                            kleuteronderwijzeres
 
Breeweg 23                                   Zandstraat 45
8450 Bredene                                8450 Bredene
 
0477 46 17 60
coucke.johan@gmail.com             laenens.stefanie@live.com
 
 
 
Jan Eerebout
OCMW-secretaris
 
Duinenstraat 106
8450 Bredene
 
059 33 97 70
info@ocmwbredene.be


CONTACT

OCMW BREDENE

FOTOGALERIJ

OCMW Bredene


bekijk alle foto's

INTRANET